neler yapıyoruz Hizmetlerimiz

POST BANNER TASARIM
Sosyal Medya Post Tasarımı hizmeti Medyakurt’tan alınır. Kurumsal gönderiliniz bireysel gönderimlerden ayrılsın, fark edilsin istiyorsanız bu hizmet tam size göre. Postlarınızı kurumsal bir duruşa çevirmek çok basit. Tanıtım ve pazarlamanın olmazsa olmaz araçlarından olan sosyal medya mecraları marka ve ürünlerin ayrıştığı ön plana çıktığı ya da içerik çöplüğüne döndüğü yerdir. Sizde Facebook, Instagram, Youtube, Twitter hesaplarınızın daha kurumsal görünmesini istiyorsanız bu hizmetten faydalanabilirsiniz.
sosyal medya yönetimi
Sosyal Medya Yönetiminde grafik tasarım, metin yazarı, reklam uzmanı ve SEO profesyoneli ekibimizle birlikte strateji oluşturuyoruz. Markaların aynı mesajı tekrarlamasından ziyade, hedef kitlesini çekebilmesi adına ortak payda oluşturması, bilgi vermesi, güven duyulması ve aitlik duygusunu hissettirmesi önemli. Marka konumlandırma sürecinde hikayenizi hedef kitlelere aktarabilmek için 1 – 5 yıllık kurgu oluşturulur. Tüm paylaşımlarınız hedef kitlenize fayda sağlarken, misyonunuzun benimsenmesi ve yer edinmesi sağlanır.
web tasarım
WEB tasarım sürecinde görsellikle birlikte potansiyel müşterilerinizin artmasına önem veriyoruz. Grafik tasarımcımız tarafından web görselleriniz tasarlanır. Yazılımcımız tarafından kodlama ya da tema giydirme süreci başlar. Reklam maliyetinizin düşmesi ve Google’da üst sıralara çıkabilmeniz için SEO ve Reklam uzmanımız tarafından gerekli testler ve optimizasyonlar gerçekleştirilir. Son olarak içerik pazarlama alanında uzman olan Metin yazarımız tarafından etkileşim sağlayacak tanıtım yazıları oluşturulur.
video edit montaj
Tanıtım filmi çekimi, tüm markalar için en önemli ihtiyaç haline geldi. Yeni çağın dinamiklerini iletişim faaliyetlerinde kullanan işletmeler ürün, hizmet, marka veya projeleri için tanıtım filmi çekimi çalışmaları gerçekleştiriyor. Medyakurt, yerel ve global markalar için yenilikçi ve fark yaratan tanıtım filmi çekimi hizmetleri sunuyor. Çünkü artık herkes; evde, işte, sokakta, mekanda, laptopta, pc’de, pad’de, cepte video izliyor! İzlenme oranı her geçen yıl %40 artıyor! Medyakurt, online video içerik prodüksiyonu konusunda müşterilerin çözüm ortağı oluyor!
Back to Top
Back to Top
Context Menu is disabled by theme settings.